Poczuj magię aniołów

Marina Czajkowska to artystka, która w swojej sztuce szczególnie upodobała sobie symbolizm, otwierając swój świat na innych i wyrażając się za pomocą języka ducha i emocji. To sprawia, że pragniemy podzielić się jej wizją z Wami. Dlatego zapraszamy Was na cykl wydarzeń do galerii, wysyłając przesłanie: „poczuj magię aniołów”.

Dlaczego właśnie anioły? W swojej twórczości Marina Czajkowska nie chce brać na warsztat konkretnego człowieka czy sytuacji – anioły stanowią dla niej doskonałą formę do symbolicznego ukazania targających nią uczuć i emocji. Anioły to symbol czystości czy nieśmiertelności, ale również duchowości oraz sztuki – co doskonale obrazuje pogląd Mariny na artyzm i twórczość.

Poprzez wernisaż „Morze dobrych snów” pragniemy zaprosić Was do poznania świata Mariny Czajkowskiej oraz do odwiedzania jej autorskiej galerii 4MARA, położonej przy ul. Grodzkiej 5 na Starym Mieście we Wrocławiu. Wernisaż ten zapoczątkuje serię eventów i wydarzeń w naszej galerii, które będą miały miejsce podczas magicznych, przedświątecznych, grudniowych tygodni.

Wszystkich kochających sztukę, chcących spędzić czas w urokliwym miejscu i napić się pysznej, aromatycznej kawy, zapraszamy do odwiedzania nas regularnie w ramach cyklu wydarzeń „Poczuj magię aniołów”. Oto co dla Was przygotowaliśmy:
• 29.11.2018, godz. 18:00 – wernisaż Mariny Czajkowskiej „Morze dobrych snów”
• 30.11 – 6.12, godz. 11:00-19:00 – tydzień kawy w galerii 4MARA
• 7.12 – 13.12, godz. 11:00-19:00 – tydzień konkursów i promocji w galerii 4MARA
• 7.12 – 31.12 – bezpłatne pakowanie prezentów w galerii 4MARA

O wszystkich nowościach i szczegółach kolejno nadchodzących eventów w naszej galerii będziemy informować Was na naszym fanpage’u na Facebooku. Tylko jeden kciuk w górę dzieli Was od bycia na bieżąco z naszymi wydarzeniami i konkursami: https://www.facebook.com/4mara/
Dołączajcie także do wydarzenia „Poczuj magię aniołów” i odwiedzajcie naszą galerię w najbliższych tygodniach, począwszy już od 29 listopada: oraz obserwujcie nas na Instagramie: https://www.instagram.com/4mara.pl