Poczuj magię aniołów

Marina Czajkowska to artystka, która w swojej sztuce szczególnie upodobała sobie symbolizm, otwierając swój świat na innych i wyrażając się za pomocą języka ducha i emocji. To sprawia, że pragniemy podzielić się jej wizją z Wami. Dlatego zapraszamy Was na cykl wydarzeń do galerii, wysyłając przesłanie: „poczuj magię aniołów”.

Dlaczego właśnie anioły? W swojej twórczości Marina Czajkowska nie chce brać na warsztat konkretnego człowieka czy sytuacji – anioły stanowią dla niej doskonałą formę do symbolicznego ukazania targających nią uczuć i emocji. Anioły to symbol czystości czy nieśmiertelności, ale również duchowości oraz sztuki – co doskonale obrazuje pogląd Mariny na artyzm i twórczość.

Wszystkich kochających sztukę, chcących spędzić czas w urokliwym miejscu i napić się pysznej, aromatycznej kawy, zapraszamy do odwiedzania nas. Ugościmy Was kawą i odpowiemy na nurtujące pytania o sztucę 4MARA.

O wszystkich nowościach i szczegółach kolejno nadchodzących eventów w naszej galerii będziemy informować Was na naszym fanpage’u na Facebooku. Tylko jeden kciuk w górę dzieli Was od bycia na bieżąco z naszymi wydarzeniami i konkursami: https://www.facebook.com/4mara/
Dołączajcie także do nas na Instagramie: https://www.instagram.com/4mara.pl